Меню Содержимое
Головна arrow Пенсіонеру arrow Виплата пенсій
Сайти Пенсійного фонду
Виплата пенсій Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2009

Переваги виплати пенсії через банківські установи для пенсіонерів

Image

На сьогоднішній день виплата пенсій проводиться по двох напрямках:

1.Через центр поштового звязку.     

У чому плюси і мінуси цієї форми виплати ? Плюс вона дає громадянам з обмеженими фізичними можливостями, самотнім пенсіонерам. Словом тим, хто за станом здоров'я не можуть одержати пенсію в банку. Мінусів же набагато більше. Почнемо з того, що за послуги по доставці пенсій додому Пенсійний фонд платить Укрпошті чималі гроші. Ці гроші вилучаються з бюджету Пенсійного фонду, а могли б піти на збільшення пенсій. Ще один мінус – у день виплати необхідно сидіти біля віконця і чекати листоношу, відклавши усі свої справи і плани. Третій мінус – не одержавши вдома пенсію, наступного дня треба бігти ні світло ні зоря на пошту, вистоювати чергу, що для літньої людини нелегко.  

2.Через банківські установи.

     Розберемо плюси і мінуси банківського обслуговування. У нашому селищі 4 банки займаються виплатою пенсій. Крім основних офісів існує розгалужена мережа банкоматів, що дає можливість знімати гроші в будь-який час доби. Крім того, є можливість накопичення реальної добавки до пенсії. Це відбувається за рахунок нарахування відсотків на суму, що залишилася на рахунку. Тобто, залишаючи на рахунку щораз деяку суму, через якийсь час можна одержати додатково непогані гроші як нараховані відсотки. Фінансові аналітики стверджують, що для створення навіть невеликого капіталу потрібно дотримуватись одного простого правила : з 100 % своїх доходів відклади 10 % у банк і на час забудь про це. І саме от ці то відкладені 10 % та ще плюс банківські відсотки і будуть для вас прекрасною підмогою в потрібний момент. І , звичайно, великим плюсом є те, що банки надають свої послуги по виплаті пенсій зовсім безкоштовно. І ще про плюси – це економія часу. Останнім часом, після чергового збільшення пенсій, різницю перерахованих пенсій ми виплачуємо додатковими відомостями. Тому пенсіонери знову втрачають день у чеканні доставки додому . Якщо пенсія в плині виплатного періоду, з 4 по 24 число місяця, не отримана, вона буде виплачена за графіком доставки пенсій тільки в наступному місяці. Виплата ж пенсії через банки термінами не обмежується, і одержати її можна в будь-який день після зарахування пенсії на особовий рахунок пенсіонера.

Перевести пенсію в банк максимально просто. Бажаючим необхідно звернутися в будь-який обраний банк і написати там заяву. Працівники банку самі передадуть ці заяви в управління. А далі - вже справа за спеціалістами відділу з виплати пенсій. 

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:  смт.Драбів, вул.Леніна,63/5, Управління ПФУ в Драбівському районі, Відділ з виплати пенсій тел.: 31-2-17

Останє оновлення ( 02.06.2009 )
 
< Попередня